אחרי הניצחון הדחוק 0:1 על מצרים במחזור הראשון, כולם היו בטוחים שהפעם נבחרת אורוגוואי תגיע למשחק השני ותיתן הצגה, אך לנבחרת ערב הסעודית הייתה תוכנית אחרת. החבורה של אוסקר טבראס אמנם ניצחה 0:1, אך הייתה רחוקה מלהרשים וספק אם יכולת כזאת תספיק לה בשביל להתקדם בשלבים המאוחרים יותר.
למזלם של הדרום אמריקאים, לואיס סוארס, בהופעתו ה-100 בנבחרת, היה שם כמו תמיד, כדי לדאוג שנבחרתו תצא עם ידה על העליונה, גם במשחק פושר מאוד שלה. לעומת סוארס שכבש את שערו הראשון בטורניר, אדינסון קבאני עדיין לא הגיע לרוסיה והוא עומד על אפס שערים עד כה.
מנגד, הסעודים הגיעו למשחק אחרי שהתבזו במשחק הפתיחה 5:0 לרוסיה והכיחו היום, שהתבוסה לנבחרת המארחת הייתה מעידה חד פעמית. החבורה של פיצי הציגה כדורגל חיובי, לא התבטלה מול נבחרת יותר טובה על הנייר ואף הייתה שווה יותר מהפסד מכובד, אך לה היה לה את האיכות בחוד כדי להשוות.
המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוהה, כאשר הסעודים לא נותנים לאורוגוואי להניע כדור כמו שהיא רוצה ולצאת להתקפות שיבליטו את היתרונות שלה. בדקה ה-23 טעות ענקית של שוער ערב הסעודית, מוחמד אלעוויס, שיצא לכדור גובה והחמיץ אותו, הגיע לסוארס שכבש את אחד השערים הקלים ביותר שלו במדים הלאומיים ושלח את התכולים לשמינית המגר בצוותא עם רוסיה. במחזור הבא, שתי הנבחרות ייאבקו ראש בראש על ראשות הבית.
 

תגובות גולשים

תקצירי משחקים

תקצירי משחקים נבחרים

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס