שינויים בליין
שינוי יחס הליין הוא עניין מהותי שמעניין מהמרים רבים.

למה צריך לדעת אם היה שינוי בליין ?
הדבר הראשון והעיקרי למעשה , הוא העובדה שעל מהמר לדעת את יחס העדכני הרלוונטי להימור שהוא מתכוון לבצע. למעשה כמעט כל הימור שמתחיל ביחס מסוים משתנה לאורך הזמן מרגע פרסומו ועד סגירת ההימור.
לשינוי ביחס הליין יש מספר סיבות שהעיקריות בניהם הן:
  • ​יתכן ומרגע פרסום היחס הראשוני קרה אירוע שקשור להתמודדות שמשנה את סיכויי הניצחון לאחת הקבוצות או השחקנים המתמודדים (לדוגמא מכבי תא כדורגל הודיע יממה לפני תחילת המשחק במסגרת גביע  הטוטו,  כי ההרכב שהיא תעלה מול בני יהודה יהיה מורכב בעיקרו  משחקני  נוער. ההודעה התפרסמה לאחר פרסום יחס הימור על המשחק, ואכן מרגע הפרסום היחס על ניצחון למכבי תא עלה מ-1.3 ל-2.6 והמשיך אח"כ עוד לעלות). הודעות מסוג מאד חשובה על החלטות הימור. בשינוי ליין קיצוני ניתן להבין שקרה משהו מהותי שיכול לשנות מקצה לקצה את החלטת ההימור
 
  • ​כאשר יש כמות של מהמרים גדולה שמהמרת על צד אחד של ההימור , בד"כ נראה ירידה של היחס עבור אותו הימור שבו יש יותר מהמרים. שינוי זה הוא מאד שכיח ומלמד על כיוון המהמרים. שינוי בליין מסיבה זו בד"כ יקרה  בשעות האחרונות שלפני תחילת המשחק של ההימור.
שימוש  בנתון  "שינויים בליין"   באתר בנקרים
על מנת לעזור למהמר ווינר לדעת באופן ברור מה היה השינוי בליין מרגע הפרסום הראשוני, האתר מספק תצוגה גרפית וטבלת מידע על כל שינוי שהיה בליין ברגע הפרסום הראשון של ההימור ועד דקה לפני סגירת ההימור. לחיצה של המשחק פותח לשוניות ,כאשר בלשונית שינויים בליין  ניתן לראות את השנויים ביחס בטבלה עם תאריך השינוי והזמן המדויק של השינוי כאשר  לצד הטבלה ניתן לראות בצורה גרפית את השינוי שהיה ביחס מתחילת הפרסום הראשוני של הליין אם  אפשרות לראות את השינוי ב-8 שעות אחרונות על מנת לזהות מגמות שקרו סמוך לסגירת ההימור.
 

תגובות גולשים

פיצרים לתחנות

באתר בנקרים ניתן למצוא כלים להפקת מידע שיכול לעזור לבעלי תחנות שמחפשים תוצאות והימורים רלוונטים לחיפוש

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס