אתר בנקרים משיק בימים אלו (ספטמבר 2020) את אחד הפיצ'רים הכי מעניינים למהמרי ווינר בישראל וזהו לשונית יחסים מחו"ל לכל המשחקים בווינר. אתר בנקרים מאפשר בקלות להשוות בין היחסים שיש הווינר לאותו משחק לבין היחסים שיש בעולם לאותו משחק בדיוק.
זה לא סוד שהיחסים בווינר פחות טובים ממה שמציעים בעולם, ורוב המשחקים סביר להניח נראה יחסים נמוכים יותר בווינר. אבל, אנחנו עדין חיים בישראל וכל עוד החוק לא מאפשר להמר בשום מקום אחר מלבד הווינר בישראל אנו צריכים להסתדר עם הנתון הזה.
השוואת היחסים של הווינר מול היחסים בעולם באופן רציף מאפשר לבדוק שני דברים:

1. אפשרות של טעות ביחס שנותן הווינר למשחק מסוים. אם היחסים בחול גבוהים יותר מהיחסים שנותן הווינר יש לבדוק את המשחק לעומק ולהבין את סיבת ההפרש
2. לעיתים לא רחוקות, יחס בעולם מתחיל לזוז (לפני שמתחיל המשחק) ולעיתים הווינר לא מגיב בזמן. אפשרות זו ניתן לזהות באמצעות הפיצר החדש של אתר בנקרים.
3. במקרים מאד שכיחים, כאשר יש מספר רב של מהמרים בווינר שמהמרים על אותה קבוצה הווינר מזיז את היחסים על מנת לאזן את ההימורים. תזוזה זו כמובן לא רלוונטית ליחסים בחו"ל ולכן השוואה של היחסים בווינר מול היחסים בחו"ל באמצעות הפיצ'ר החדש יכולה בהחלט לעזור להבין ולהסביר את התנועה ביחס.
תמיד התבוננות של שינוי יחסים בחו"ל מול השינויים שיש בווינר הם חשובים בעיקר שיש שינויים גדולים ומהותיים ביחס. פיצ'ר זה יכול לשפוך לא מעט אור של הבנה למה היחס הווינר משתנה. שמתחיל להיות פער בין היחסים ומתחיל לזוז זה מאד מעניין לבדוק את ההימור.
על מנת להקבל על משתמשי אתר בנקרים, ברגע שיש הימור עם יחס בחו"ל שהוא שווה או נמוך יותר מהיחס הווינר הוא נצבע בצבע שונה.
פיצר זה יושק ויעלה לאפליקציה במהלך חודש אוקטובר 2020
 
תגיות : יחסים חול

תגובות גולשים

פיצרים באתר

אתר בנקרים פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לכל מהמר ווינר בישראל לנתח ולקבל מידע בצורה ברורה יותר ורלוונטית עבור אותם הימורים שהוא מחפש.

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס