רקע כללי
אתר בנקרים פיתח  מדדי הימור על מנת לתת למשתמש כלים נוחים ומדידים לנתח מצב של קבוצות  או שחקנים המתמודדים אחד מול השני  בהימור ספציפי. מדדים אלו למעשה מספקים  מספר אחד שממנו ניתן להסיק את הצפי למספר השערים,נקודות או ריצות שיהיו במשחק. המדדים האלה מתבססים על תוצאות אחרונות ומפגשים ראש בראש  בין הקבוצות  או השחקים בעבר.
מהו מדד שערים
זהו  מדד שנותן אינדיקציה לכמות השערים/נקודות/ריצות או משחקונים  (בהתאם לענף הספורט) שאמור להיות במשחק . למעשה זהו  סיכום  ממוצע של   כל השערים שהבקיע וספגה  כל קבוצה מהקבוצות המתמודדים אחד מול השני בהימור הספציפי (כאשר אם הענף הוא  כדורסל אז זה יהיה  סיכום  נקודות, בייסבול סיכום ריצות). המדד משקלל את סך השערים  שהבקיע וספגה של כל קבוצה  ומציג מספר המשקף את ממוצע השערים של שני הקבוצות יחד למשחק בודד אחד.  
כיצד ניתן לתרגם את המספר להימור בפועל
מדד זה הינו מדד מאד פשוט , שבו ניתן לראות בשורה אחת את הממוצע שערים של שני הקבוצות. בסוגי הימורים על תוצאת  שערים של מעל/תחת או טווח שערים (0-1 , 2-3 , 4+ )מדד זה מאד מועיל ונותן אינדיקציה מהימנה לגבי מספר השערים הצפוי במשחק. בסמוך  למדד שערים ממוצע , ישנה עמודה של מספר השערים במחזור האחרון. שילוב של מדד ממוצע ותוצאת מחזור אחרון יכולה להגדיל באופן משמעותי את תוחלת הפגיעה :
  • אם במחזור האחרון היה כמות שערים נמוכה יותר מהממוצע אז הצפי שמחזור הנוכחי יהיה לפחות כמות שערים בממוצע אם לא יותר
  • אם במחזור האחרון היה כמות שערים גבוה יותר מהממוצע אז הצפי שבמחזור הנוכחי יהיה מקסימום שערים בממוצע אם לא פחות
איזה מדדי שערים  קיימים
קיימים 4 סוגי מדדי שערים  כאשר כל מדד יכול לעזור בקבלת החלטת הימור .  יש לקחת בחשבון שכל מדד יכול להתאים לענף ספורט שונה , וכל מדד יכול לשקף בצורה מהינה יותר את סיכום סך השערים שיהיו באותו משחק (שערים, נקודות , ריצות). להלן מדדי השערים שקיימים באתר בנקרים:
  1. סיכום כללי
ממוצע למשחק  של   השערים עבור כל המשחקים של שני הקבוצות מכל התקופה הקיימת במאגר המידע  (עד 10 משחקים אחרונים). לצד מדד זה קיימת עמודת מדד מחזור אחרון שהינו סך השערים שהיו במחזור האחרון של שני הקבוצות
  1. סיכום בית חוץ
ממוצע למשחק של  השערים עבור כל המשחקים שבהם קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ. לצד מדד זה קיימת עמודת מדד מחזור אחרון שהינו סך השערים שהיו במחזור האחרון של שני הקבוצות כאשר הקבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ.
 
  1. ראש בראש כללי
ממוצע למשחק של השערים עבור כל  המשחקים שבהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות. מדד זה הינו מדד מאד מהימן רק כאשר  קיימים מספר מפגשים של ראש בראש. לצד מדד זה קיימת עמודת מדד מחזור אחרון שהינו סך השערים שהיו במחזור האחרון של שני הקבוצות כאשר נפגשו ראש בראש.
 
 
  1. ראש בראש כללי בית חוץ
ממוצע למשחק של השערים עבור כל  המשחקים שהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות כאשר קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ. לצד מדד זה קיימת עמודת מדד מחזור אחרון שהינו סך השערים שהיו במחזור האחרון של שני הקבוצות כאשר נפגשו ראש בראש , כאשר הקבוצה המארחת הייתה  בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ.
 
 

תגובות גולשים

פיצרים באתר

אתר בנקרים פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לכל מהמר ווינר בישראל לנתח ולקבל מידע בצורה ברורה יותר ורלוונטית עבור אותם הימורים שהוא מחפש.

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס