רקע כללי
אתר בנקרים פיתח  מדדי הימור על מנת לתת למשתמש כלים נוחים ומדידים לנתח מצב של קבוצות  או שחקנים המתמודדים אחד מול השני  בהימור ספציפי. מדדים אלו למעשה מספקים  מספר אחד שממנו ניתן להסיק את הסיכוי של קבוצה או שחקן  לנצח. המדדים האלה מתבססים על תוצאות אחרונות ומפגשים ראש בראש  בין הקבוצות  או השחקים בעבר.
מהו מדד עוצמה
זהו  מדד שנותן אינדקציה בכמה הפרש שערים או נקודות תנצח הקבוצה הפייבוריטית על פי נתוני המדד. למעשה זהו  סיכום  הפרש השערים שהבקיע ומנגד ספגה  כל קבוצה מהקבוצות המתמודדים אחד מול השני בהימור הספציפי (כאשר אם הענף הוא  כדורסל אז זה יהיה  הפרש נקודות, בייסבול הפרש ריצות). המדד משקלל את סך ההפרש השערים של כל קבוצה  ומציג מספר המשקף את העוצמה בשערים  של  קבוצה אחת אל מול  הקבוצה השנייה. ככל שהמספר גדול יותר (מספר חיובי גדול יותר)  זה מעיד שהסיכוי  שהקבוצה הביתית תנצח , וככל שהמספר קטן יותר (מספר שלילי גדול יותר) זה מעיד שהקבוצה האורחת תנצח.
כיצד ניתן לתרגם את המספר להימור בפועל
מדד עוצמה  חיובי, כאשר  גבוה המספר נקבע בהתאם לענף הספורט ,   מעיד על סיכוי  לניצחון של הקבוצה המארחת (הימור "1"), ולכן ככל שהמדד גבוה יותר כך עולים הסיכויים לניצחון של הקבוצה המארחת,  מנגד מדד עוצמה שלילי מעיד על סיכוי גבוה לניצחון של הקבוצה האורחת  (הימור "2"), וגם כאן ככל שהמדד שלילי יותר כך גדלים הסיכויים לניצחון של הקבוצה האורחת.
איזה מדדי עוצמה  קיימים
קיימים 5 סוגי מדדי עוצמה  כאשר כל מדד יכול לעזור בקבלת החלטת הימור .  יש לקחת בחשבון שכל מדד יכול להתאים לענף ספורט שונה , וכל מדד יכול לשקף בצורה מהינה יותר את סיכויי הניצחון של קבוצה מארחת או אורחת. להלן מדדי העוצמה שקיימים באתר בנקרים:
  1. ממוצעים אחרונים
חישוב מדד העוצמה  הממוצע של 3 המשחקים האחרונים של כל קבוצה. מדד זה אמור לתת אינדיקציה מהימנה של מצב העוצמה של כל קבוצה . מדד זה מאד רלוונטי לענפי הכדורגל, כדורסל, בייסבול ופוטבול .
  1. סיכום כללי
חישוב מדד העוצמה עבור כל המשחקים של שני הקבוצות מכל התקופה הקיימת במאגר המידע  (עד 10 משחקים אחרונים). מדד זה מאד רלוונטי לענפי הכדורגל, כדורסל, בייסבול ופוטבול .
  1. סיכום בית חוץ
חישוב מדד העוצמה עבור כל המשחקים שבהם קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ.
  1. ראש בראש כללי
חישוב מדד העוצמה עבור כל המשחקים שהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות. מדד זה הינו מדד מאד מהימן רק כאשר  קיימים מספר מפגשים של ראש בראש
  1. ראש בראש כללי בית חוץ
חישוב מדד העוצמה עבור כל המשחקים שהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות כאשר קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ. 

תגובות גולשים

פיצרים באתר

אתר בנקרים פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לכל מהמר ווינר בישראל לנתח ולקבל מידע בצורה ברורה יותר ורלוונטית עבור אותם הימורים שהוא מחפש.

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס