שלח טופס
רקע כללי
אתר בנקרים פיתח  מדדי הימור על מנת לתת למשתמש כלים נוחים ומדידים לנתח מצב של קבוצות  או שחקנים המתמודדים אחד מול השני  בהימור ספציפי. מדדים אלו למעשה מספקים  מספר אחד שממנו ניתן להסיק את הסיכוי של קבוצה או שחקן  לנצח. המדדים האלה מתבססים על תוצאות אחרונות ומפגשים ראש בראש  בין הקבוצות  או השחקים בעבר.
מהו מדד מומנטום
זהו  מדד שמייצג  רצף ניצחונות או הפסדים של כל אחת מהקבוצות או השחקנים המתמודדים אחד מול השני. המדד משקלל את רצף הניצחונות, הפסדים  ותיקו (אם קיים) של כל אחת מהקבוצות או השחקנים ומציג מספר המשקף את המומנטום של  קבוצה או שחקן מול הקבוצה או השחקן השני. ככל שהמספר גדול יותר (מספר חיובי גדול יותר)  זה מעיד שהסיכוי  שהקבוצה הביתית או השחקן בצד ימין של הטופס (טניס)  תנצח , וככל שהמספר קטן יותר (מספר שלילי גדול יותר) זה מעיד שהקבוצה האורחת או השחקן בצד שמאל של הטופס תנצח. סקלת המומנטום לקבוצה בודדת ,  יכול לנוע בין 10 שמעיד על מומנטום מקסימאלי של הקבוצה המארחת ל- 10- שמעיד על מומנטום מקסימאלי של הקבוצה האורחת לנצח, כאשר סיכום מומנטום עבור שני הקבוצות יחד לאותו משחק יכול להיות בטווח שבין 20 ל-20- (מצב שבו קבוצה אחת עם מומנטום חיובי מקסימלי והקבוצה השניה עם מומנטום שלילי מקסימלי)
כיצד ניתן לתרגם את המספר להימור בפועל
מדד מומנטום חיובי של 5 ומעלה מעיד על סיכוי גבוה לניצחון של הקבוצה המארחת או השחקן בצד ימין של הטופס (הימור "1"), ולכן ככל שהמדד גבוה יותר כך עולים הסיכויים לניצחון של הקבוצה המארחת,  מנגד מדד מומנטום שלילי של 5- ומטה מעיד על סיכוי גבוה לניצחון של הקבוצה האורחת  או השחקן בצד שמאל של הטופס (הימור "2"), וגם כאן ככל שהמדד שלילי יותר כך גדלים הסיכויים לניצחון של הקבוצה האורחת.
איזה מדדי מומנטום קיימים
קיימים 5 סוגי מדדי מומנטום  כאשר כל מדד יכול לעזור בקבלת החלטת הימור .  יש לקחת בחשבון שכל מדד יכול להתאים לענף ספורט שונה , וכל מדד יכול לשקף בצורה מהינה יותר את סיכויי הניצחון של קבוצה או שחקן. להלן מדדי המומנטום שקיימים באתר בנקרים:
  1. ממוצעים אחרונים
חישוב מדד המומנטום הממוצע של 3 המשחקים האחרונים של כל קבוצה או שחקן. מדד זה אמור לתת אינדיקציה מהינה של מצב המומנטום של כל קבוצה  בתקופה האחרונה כאשר אם ההפרש  של מדד הממוצע גבוה יותר ממדד המומנטום סיכום כללי זה מעיד על סיכוי מאד גבוה לקבוצה לנצח (אם חיובי אז לקבוצה המארחת ואם שלילי לקבוצה האורחת) . מדד זה מאד רלוונטי לענפי הכדורגל, כדורסל, בייסבול ופוטבול .
  1. סיכום כללי
חישוב מדד המומנטום עבור כל המשחקים של שני הקבוצות מכל התקופה הקיימת במאגר המידע  (עד 10 משחקים אחרונים). מדד זה מאד רלוונטי לענפי הכדורגל, כדורסל, בייסבול ופוטבול .
  1. סיכום בית חוץ
חישוב מדד המומנטום עבור כל המשחקים שבהם קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ. מדד זה לא רלוונטי להימורי טניס .
  1. ראש בראש כללי
חישוב מדד המומנטום עבור כל המשחקים שהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות. מדד זה הינו מדד מאד מהימן רק כאשר  קיימים מספר מפגשים של ראש בראש . מדד זה מאד רלוונטי לענף הטניס מכיוון שבאמצעות מדד זה ניתן לקבל את האינדיקציה הכי נכונה לגבי יכולת של שחקן להתמודד מול היריב שלו על בסיס מפגשים בעבר (באמצעות מדד זה ניתן למצוא בקלות מפגשים שבהם  שחקן אחד לא הפסיד בכל מפגשים של ראש בראש לשחקן שני).
  1. ראש בראש כללי בית חוץ
חישוב מדד המומנטום עבור כל המשחקים שהם היה מפגש ראש בראש בין שתי הקבוצות כאשר קבוצה המארחת הייתה בבית והקבוצה האורחת הייתה בחוץ. מדד זה לא רלוונטי לענף הטניס .

תגובות גולשים

פיצרים באתר

אתר בנקרים פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לכל מהמר ווינר בישראל לנתח ולקבל מידע בצורה ברורה יותר ורלוונטית עבור אותם הימורים שהוא מחפש.

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס