גרשון התחיל לשחק  בקבוצת הנוער של הפועל ראשון לציון. בשנת 2008 שיחק בקבוצה הבוגרת ששיחקה בליגה הארצית וכבר בעונה הראשונה ששיחק בבוגרים הוביל אותה להעפלה לליגה הלאומית. לאחר סיום העונה, מספר קבוצות בכירות התעניינו ברכישתו של גרשון, בניהם  הפועל תל אביב ומכבי חיפה. לבסוף לאחר שסירב גרשון לחתום חוזה ארוך טווח בהפועל ראשון לציון למבחנים במועדון הבלגי, סטנדרד ליאז' ולאחר שלושה שבועות מבחנים החליט המועדון הבלגי לשאול את גרשון לעונה אחת עם אופציה לרכישה.
בעונתו הראשונה בסטנדרד ליאז' היה גרשון שחקן ספסל ובמהלך כל העונה ערך חמש הופעות בלבד בכל המסגרות: שתיים בליגה הבלגית, שתיים בליגה האירופית ואחת בגביע הבלגי. אף על פי כן, בסיום העונה החליטה סטנדרד לרכוש את כרטיס השחקן של גרשון, אולם השאילה אותו לקורטרייק על מנת שיצבור דקות משחק. לאחר שנה וחצי מוצלחות בקורטרייק, חזר גרשון לסטנדרד בחלון ההעברות של ינואר 2012 ושיחק בה עד תום העונה. בתחילת העונה שלאחר מכן נפצע, ושותף רק במשחק ליגה אחד.
ב- 2013 הושאל גרשון לקבוצת סלטיק הסקוטית עד תום העונה, וכבר במשחקו הראשון בקבוצה כבש שער במשחק מול אינברנס. בהמשך לא זכה גרשון לדקות משחק רבות, אך בתום העונה זכה עם הקבוצה בדאבל
בעונה הבאה חזר גרשון לבלגיה, וחתם לשנתיים בקבוצת ואסלנד-בוורן. במחזור הפתיחה של הליגה הבקיע את שער הבכורה שלו במדי הקבוצה, במשחק מול גנט
במאי 2014 חתם גרשון לארבע עונות בגנט. את הופעת הבכורה שלו במדי גנט ערך גרשון במחזור הפתיחה של הליגה הבלגית. כבר בעונתו הראשונה בקבוצה הפך לשחקן הרכב קבוע, כבש שער אחד ב-38 הופעות, וזכה עמה באליפות הראשונה בתולדותיה והעפלה אוטומטית לשלב הבתים של ליגת האלופות.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס