כאשר קווין לאב הגיע לקאבס, מעט לאחר לברון ג'יימס, הוא נחשב לאחד הכוכבים הגדולים בליגה. אך מהרגע הראשון הוא התקשה להשתלב לצד לברון, ראה את המניות שלו צונחות במקביל לשיפור המתמיד של קיירי אירווינג והיה מועמד לטרייד כמעט מהרגע בו הגיע. במהלך העונה הראשונה מעטים היו מהמרים שהוא ישרוד את כל ארבע העונות לצד קינג ג'יימס, עוד פחות היו חושבים שבסופו של דבר הוא יהיה השחקן שסביבו קליבלנד תיבנה בשנים הקרובות.
השבוע קליבלנד הפכה רשמית לקבוצה של קווין לאב בעתיד הנראה לעין. הוא חתם על הארכת חוזה של 120 מיליון דולר לארבע שנים שתתחיל לאחר העונה הנוכחית. לאב התגמש קצת וחתם על חוזה מעט נמוך מהמקסימום, כאשר החלק שהוא מוותר עליו יירד מהשנתיים האחרונות, מה שיגביר את הגמישות של הנהלת הקאבס בשלב בו היא סוף סוף תשתחרר מכל החוזים הכבדים עליהם היא חתמה כדי לבנות קונטנדרית סביב לברון.
ההחלטה של דן גילברט וקובי אלטמן לשים את המפתחות לעידן שאחרי לברון בידיים של לאב מאוד לא מובנת מאליה. מדובר בשחקן שיתחיל את העונה הבאה בגיל 30 ויסיים את החוזה החדש כשהוא קרוב ל-35. לאב עבר כמה פציעות לאורך הקריירה והחזרה לתפקיד דומיננטי מאוד תהווה מעמסה נוספת על הגוף שלו. הסגנון שלו לא מבוסס על אתלטיות אלא על יכולות מגוונות ומלוטשות, לכן ניתן לדמיין אותו ממשיך לשחק כפי שהוא יודע גם עמוק לתוך העשור הרביעי לחייו, אבל שחקנים במימדים שלו שנוטים להיפצע בדרך כלל מתקשים להחזיק מעמד עם השנים.
 
תגיות : NBA

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס