אין ספק שפתיחת הליגת העל השנה, ארבעה מאמנים היו  מעדיפים שיראה אחרת.
ראשונה היא בני סכנין, שאומנם אף שנה היא לא פותחת בהצהרות או כוונות לרוץ חזק בצמרת, השנה הנהלת סכנין בהחלט העמידה סגל מאד אטרקטיבי בייחוד בחלק הקידמי, ונכון להיום לט נראה שהפוטניאל של הקבוצה נראה בשטח. סכנין סוגרת את הטבלה ללא ניצחון מתחילת העונה.
שנייה, היא מכבי חיפה, שכאן אומנם בשנים האחרונות זה כבר המצב הרגיל של הקבוצה לפתוח גרוע את העונה, אבל הפעם עם צוות הולנדי זר שקיבל כבר שנה שעברה את המושכות של הקבוצה, לא נראה שמכבי חיפה מצליחה להתחבר למשהו שמזכיא אפילו במעט את מכבי חיפה הגדולה.
שלישית, בית"ר ירושלים של משה חוגג, אומנם לא היה לה את ההזדמנות לבנות קבוצה במהלך הקיץ, ואין ספק שפרשת אלי טביב מאד פגעה בקבוצה מהבירה, אבל הציפיות ורכש הבזק שהביא אותו חוגג בתחילת העונה, נתן תקווה לאוהדים לפתיחת עונה קצת יותר מוצלחת. הקבוצה מהבירה נראית לא מחוברת ונראה שיש עוד הרבה מה לשפר שם.
אחרונה, וההפתעה לרעה של העונה הפועל באר שבע, שבמהלך הקיץ עוד דיברו שם על ליגת האלופות, נראה שלראשונה בשלוש השנים האחרונות מתחילה לחוות משבר ראשון, שנכון להיום האלופה בשלוש השנים האחרונות זוכה בתואר המפוקפק של האלופה שפתחה את הליגה בצורה הכי גרועה. אין ספק שמעמדו של ברק בכר כמאמן בכלל לא נראה קרובה לזעזוע, אבל באר שבע כאמור, וברק בכר בייחוד, לא זוכרים מצב שבו לחץ שכזה בתחילת העונה, לחץ שבהחלט יכול להפשיע לרעה על התפקוד במהלך השנה.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס