מחול השדים סביב מאמן בית”ר ירושלים, שרון מימר, לא מפסיק. שמועות שרצות כעת מספרות כי  כבר החלו שיחות בנוגע למחליף אפשרי למימר אם וכאשר יפוטר וזהו לא אחר מאשר  גיא לוי.
בסביבת שחקני  בבית"ר מספרים כי למרות הבלאגן, המאמן נראה  נינוח מאוד ומשדר ביטחון נוכח העובדה שאלי אוחנה שומר עליו ולא הולך עם הבעלים אלי טביב שמעוניין לסיים את העסקתו.
אותו אלי אוחנה, ששומר עליו כעת, אמור להוציא את פיטוריו של מימר לפועל וזאת אם יחליט ללכת עם אלי טביב ועם טובת המועדון. כרגע נראה שאוחנה ינסה למצוא את הדרך להגיע עם מימר לפרידה עם פיצוי כספי.
אלי אוחנה שהגיע למועדון עם המון תקוות,  בשלב הראשון נגע מעט מאוד בצד המקצועי. בסך הכל בעונה שעברה יחסי העבודה בין אלי טביב לשרון מימר היו טובים ולכן אוחנה חש כי יש לו מרווח זמן להתעסק בנושאים הבוערים של המועדון. אט אט הדברים השתנו - בין טביב למימר לא היו הסכמות על שחקנים מסויים ושיבוצים בהרכב והתבוסה בבורגס הייתה לרגע הפיצוץ בין השניים.
אם אלי אוחנה יכול לעשות את הלא יאומן  ולגרום לאלי טביב ולשרון מימר לעבוד באמת בסיעור מוחות ובשיתוף פעולה זה יהיה מעולה,  אם לא, העניינים חייבים להיחתך כמה שיותר מהר והמועדון חייב להתקדם הלאה.
נכון להיום טביב ומימר רואים את הדברים בצורה שונה ולא נראה כיצד אפשר יהיה לפתור את הסיטואציה הזאת. יש מצבים שבהם דברים לא מסתדרים בין הדרך המקצועית של המועדון לבין המאמן ואין מנוס מפרידה.
בגזרת האוהדים יש קונצנזוס לגבי הגעתו של גיא לוי שהיה המאמן המועדף על הקהל בטדי בתקופה שאימן את בית"ר וגם הוביל אותה להישגים. ייתכן וטביב יבחן אופציות למאמן אחר, אך גיא לוי הוא המתאים ביותר לבית"ר, כך לפחות חושבים במועדון הירושלמי וההחלטה תהיה של אלי אוחנה בשיתוף הבעלים אלי טביב.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס