רגע לפני סגירת חלון ההעברות,  מכבי תל אביב ומכבי חיפה מנסות להחתים את הקשר ליאור רפאלוב. מכבי תל אביב אף הקדימה ושלחה לקשר הצעה רשמית והציעה לו חוזה לשלוש שנים
רפאלוב ששייך לקלאב ברוז’ נמצא בדילמה ענקית. מצד אחד, הוא מרגיש מחויב למועדון הבלגי בו הוא משחק כיום, מצד שני, הוא מזוהה עם מכבי חיפה ובעבר אף טען כי ירצה לסיים שם את הקריירה שלו אצל הירוקים ומצד שלישי נראה שמכבי תל אביב הניחה על השולחן הצעה כלכלית שקשה מאד לסרב לה.
רפאלוב שיחק בכל נבחרות הנערים והנוער של ישראל, ובמדי הנבחרת הצעירה ערך 17 הופעות וכבש ארבעה שערים. ב-2007 ערך רפאלוב את הופעת הבכורה שלו בנבחרת ישראל הבוגרת, במשחק ידידות מול נבחרת בלארוס. ב- 2010 כבש את שערו הראשון במדי הנבחרת, במשחק ידידות מול נבחרת אורוגוואי. רפאלוב היה שחקן סגל קבוע במשחקי מוקדמות יורו 2012 ומוקדמות מונדיאל 2014.
בקיץ 2011 חתם רפאלוב בקלאב ברוז' הבלגית, ששילמה תמורתו 2.5 מיליון אירו. כבר במשחקו הראשון בליגה הבלגית בישל שער, ובמשחק שאחריו כבש צמד שערים. בסך הכל כבש 6 שערי ליגה בעונתו הראשונה בבלגיה, והוסיף 5 בישולים. בעונת 2012/2013 כבש 10 שערי ליגה והוסיף 6 בישולים. בעונת 2013/2014 כבש ארבעה שערי ליגה והוסיף 14 בישולים.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס