מכבי פתח תקווה  בדרך לרכש מרשים מאד,  הקשר בן ה-27, שהושווה בצעירותו לכוכבה של ברצלונה, וכונה "מסי היווני"  סיכם את רוב תנאיו. ניניס רשם 32 הופעות בנבחרת יוון.
סוטיריס ניניס, ששיחק במכלן הבלגית בשלוש העונות האחרונות, גדל בפנאתינייקוס וסיים את העונה החולפת במכלן, כבר סיכם את רוב הפרטים בקבוצה ואמור להצטרף לסגל אחרי שזה שוחרר מקבוצתו הבלגית יום לפני סגירת חלון ההעברות הישראלי.
ניניס בן ה-27, שנולד באלבניה להורים יוונים, נחשב לילד פלא והפך לשחקן השני הצעיר ביותר ללבוש את המדים של פנאתינייקוס במשחק רשמי, כאשר עשה זאת בגיל 16. הוא שיחק שש שנים במדי הירוקים ולאחר מכן עבר לפארמה האיטלקית, אבל הקריירה שלו לא המריאה. לאחר מכן הוא חזר ליוון ואחרי שנת השאלה במדי פאוק סלוניקי, הוא שב לפנאתינייקוס, אבל מיעט לשחק.
ב-2016 הוא עבר לשרלרואה הבלגית וב-2017 שוב נדד, הפעם למכלן, אבל גם משם שוחרר כאמור. במדי הנבחרת היוונית רשם 32 הופעות ושלושה כיבושים, כולל שער ניצחון מול ישראל במוקדמות יורו 2012 מול ישראל. במהלך הקריירה שלו, הקשר זכה בדאבל ביוון ב-2010, פעמיים בתואר השחקן הצעיר של השנה במדינה ובתואר השחקן המצטיין של אליפות אירופה עד גיל 19.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס