חילוקי הדעות המקצועיים, בנוגע לחיזוק הקבוצה בשחקני רכש חדשים ממשיכים לגרום  להתחממות ויצירת סיר לחץ אדיר למרות כל ניסיונותיו  של אלי אוחנה להרגיע. המתיחות בין הבעלים למאמן נמצאת בשיא, אך לעת עתה לא נראה שיהיה שינוי בעמדת המאמן בתקופה הקרובה.
מאז ההפסד 4:0 לבוטב פלובודיב שהביאה להדחה בשלב המוקדמות של הליגה האירופית, ופגיעה לא קלה בתכנון התקציבי של בית"ר  שלקח בחשבון עליה לשלב הבא, מחזיק זכויות הניהול במועדון ונציג הבעלים  אלי אוחנה עושה הכול על מנת להביא לשקט ולשמור על מעמדו של המאמן שרון מימר.
רוב המחלקות של טביב ומימר עוד התחילו במחנה האימונים לקראת משחקי המוקדמות, כאשר  טביב רצה ששחקנים מקומיים יקבלו  יותר קרדיט וגם באופן כללי חילוקי דעות בנוגע לשיטת המשחק ולשינויים בהרכב, כאשר  כבר לאחר המשחק הראשון נגד ושאש ניתן היה להבין שהשניים לא מסכימים מקצועית, בניגוד לשנה שעברה אז היו מתואמים והסכימו כמעט על הכול.
אלי טביב מאד כעס אחרי ההפסד לבוטב והיה מעדיף לראות את מימר מחוץ לבית"ר, אך הוא לא יכול לעשות זאת  ללא הסכמתו של אלי אוחנה. בנוסף, בניגוד למאמנים קודמים, חוזהו של מימר הוא עד לתום העונה ולא ניתן לפטרו בהתראה קצרה כפי שהיה לדוגמה עם רן בן שמעון.
בסוף השבוע העניינים רק המשיכו והתחממו, וסיר הלחץ ממשיך להתעצם,  כאשר שחקנים באופן לא רשמי מסרו שלא מימר הוא זה שקבע את ההרכב בבולגריה. יותר מדי גורמים שונים לא מנסים לתת שקט והעניינים נמצאים כרגע בנקודת רתיחה. 
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס