כבר לא לפני מעט זמן הבינו בהפועל באר שבע  שטוני וואקמה מחפש את האתגר הבא. בחודש יולי האחרון,  ז'וליאן סטו חתם, אבל כמה שעות לפני כן, ביקש הכוכב הניגרי של האלופה לשוחח עם אסי רחמים, ובמשרדו, בזמן שחלק מהשחקנים ועובדי המועדון נמצאים בקרבת מקום, התנהלה שיחה בה עלו הטונים. המועדון הפועל באר שבע  אישרו את השיחה הזו ונראה כי בתאריך הזה הם הבינו שהסיכוי שוואקמה ימשיך אינו גבוה ומדובר בשאלה של זמן.
וואקמה לא נחשב לשחקן הכי מקובל בחדר ההלבשה של באר שבע. הוא מכבד ומקבל כבוד בחזרה, אבל לא תראו אותו מסתובב עם שחקנים אחרי האימון או דומיננטי בחדר ההלבשה. במחנות האימונים, בחדר ההלבשה, בווסרמיל ובטרנר הוא בעיקר ליד ג'ון אוגו והשניים גם נוהגים לצאת ולבלות ביחד. בעוד חלק מהשחקנים מעידים עליו שהוא שחצן ומתנשא.
אותם שחקנים שדיברו שלא לייחוס מספרים כי אוגו, בניגוד גמור לוואקמה, הרבה יותר מעורב. גם בחדר ההלבשה ובשיחות המוטיבציה אם צריך, וגם ברשתות החברתיות. בפעם האחרונה שוואקמה ערך צ'ט לייב, עשרות אוהדים וביניהם גם עיתונאים שאלו אותו שאלות, אבל הוא בחר שלא לענות. היחס המועדף לניגרי התבטא רק לאחרונה כשהשחקן לא עלה לטיסה שארגן עבורו מנהל הקבוצה, אביתר אילוז, ומבלי להודיע. בעוד בן ביטון הושעה ונקנס אחרי שבילה בליל ההפסד לקריית שמונה בגביע, במועדון בחרו שלא להעניש את וואקמה, שמאוחר יותר שוב התעכב בחזרתו אחרי שטען לבעיות בבית.
מאז הגיע מהפועל רעננה, אלונה ברקת פתחה לו לא פעם את החוזה. בפעם האחרונה היא גרמה לו להישאר בארץ ולהתחרות על אליפות שלישית ברציפות בתמורה למענק של 100 אלף יורו והבטחה ממנו כי לא ייצא לסין, שם הוצע לו סכום של מיליון יורו, פחות או יותר מה שמוצע לו בטרבזונספור, לשם יצא בשישי להתרשמות.
אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, הניגרי יחתום בטורקיה לשלוש עונות, בהן ירוויח כ-3 מיליון יורו נטו. העובדה שטרזבונספור סיימה את העונה שעברה במקום החמישי ובסגל שלה משחק קשר נבחרת ניגריה, אוגני אונאזי, בעל עבר עשיר בלאציו, תקל על שחקן ב"ש את ההתאקלמות.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס