הגארד/פורוורד, ששיחק בליגת הפיתוח בשתי העונות האחרונות, יהיה הזר ה-6 של עופר רחימי וינסה לעזור לפיינליסטית העונה שעברה לברוח מתחתית הליגה
מכבי חיפה הכריזה על החתמתו של הגארד/פורוורד, ת׳רסון בורל עד לסיום העונה. הקבוצה שהגיעה בעונה שעברה עד לגמר הפיינל פור, שם הפסידה לאלופה הפועל ירושלים נמצאת היום  בעונה רעה ונמצאת כרגע במקום האחרון בליגת ווינר סל עם פתיחתו של הסיבוב השלישי. בורל יהיה הזר השישי של קבוצתו של עופר רחימי ויגיע כדי לעזור במאבקים שעוד ממתינים עד לסיום העונה.
בורל בן ה-25, שיחק בשתי העונות האחרונות בליגת הפיתוח. העונה הופיע בממפיס האסל, קבוצת הבת של ממפיס גריזליס ב-32 משחקים, 22 מתוכם בחמישייה, בהם העמיד ממוצעים של 13.3 נקודות, 8.5 ריבאונדים, 3.8 אסיסטים ו-1.5 חטיפות ב-33.1 דקות בממוצע למשחק. בעונתו המקצוענית הראשונה הופיע ב-49 משחקים במדי לונג איילנד נטס, שם הציג ממוצעים של 13.1 נקודות, 6.8 ריבאונדים, 3.3 אסיסטים ו-1.4 חטיפות למשחק.
לפני הגעתו לליגת הפיתוח שיחק באוניברסיטת ממפיס במשך שתי עונות, הופיע ב-63 משחקים ועמד על ממוצעים של 9.6 נקודות, 5.7 ריבאונדים ו-2.3 אסיסטים ב-23.9 דקות בממוצע למשחק. אחרי שתי העונות במכללות החליט לגשת לדראפט, אך לא נבחר על ידי אף קבוצה והחליט לנסות להגיע לליגה הטובה בעולם דרך ליגת הפיתוח, כרגע ללא הצלחה.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס