מכבי חיפה אירחו  את בני יהודה, כשההולנדי ואיתי מרדכי עמדו על הקווים. מי היה מאמין בתחילת העונה שמכבי חיפה עולה למשחק כשפליאוף עליון הוא רף ומטרה לסוף העונה
יולי 2017. יעקב שחר רוצה להחזיר את מכבי חיפה לצמרת הליגה. הוא נותן לגיא לוזון פנקס צ'יקים פתוח תוך כדי מטרה אחת וברורה: אליפות ואירופה אלופות.
כמה שזה נראה רחוק מהמציאות היום. ההחתמה של גרשון ומאור בוזגלו לא הותירה מקום לספק. התוצאות דווקא בגדול כן
הערב שמכבי חיפה פתחה את הסיבוב השני בליגת העל, במשחק ביתי מול בני יהודה, כשהיא רק במקום השמיני ועם ארבעה ניצחונות בלבד במאזנה. המטרות השתנו והירוקים חושבים כרגע על הפליאוף העליון כצעד ראשוני ואחרי ההפסד המביך היום גם זה הולך ומתרחק
המנהל המקצועי החדש, מוחמד אלאש, מעוניין קודם כל להחזיר את האמונה והשמחה לשחקנים ובעיקר לקהל האדיר של הירוקים, שאיבד את הסבלנות. רוב מאס, שהגיע על תקן עוזר המאמן של לוזון, לא הספיק  להיפגש איתו וכבר קיבל את המושכות. לצידו של מאס, יעמוד איתי מרדכי, שללא ספק הוכיח את עצמו בקבוצת הנוער של המועדון.
בינתיים נראה שמכבי חיפה שפתחה את העונה עם ציפיות בשמיים, לא מצליחה בשלב זה אפילו להתברג לפלייאוף העליון. בני יהודה פתחה היום פער של 7 נקודות על מכבי חיפה, כאשר חיפה 3 נקודות בלבד מהפועל אשקלון.
 

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס