משה חוגג, בעל הבית החדש של  בית"ר ירושלים החל לעבוד. לאחר שביקר בכותל המערבי מיד אחרי החתימה על רכישת הקבוצה מאלי טביב, הוא הגיע עם אלי אוחנה לראשונה למתחם בית וגן, כדי להתרשם מקרוב ממתקן האימונים של הקבוצה, שזקוק לשדרוג. בנוסף, חוגג אמור לעבור בשבוע הבא את הוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל. הוועדה אמורה להתכנס כבר בתחילת השבוע הבא כדי לאשר את חוגג כבעלים החדש, שיצטרך להתחיל להפקיד ערבויות ברשות לבקרת תקציבים. תקציב הקבוצה יהיה מעל 35 מיליון שקל.
מי שסיכם כבר רשמית בקבוצה הוא הבלם המוערך טל בן חיים, שעזב את מכבי תל אביב בקיץ האחרון לאחר שלוש שנים. למעשה, בית”ר תהיה המועדון הראשון בישראל בו ישחק הבלם בן ה-36 פרט למכבי ת”א. הוא יגיע לאימון כבר מחר אך ככל הנראה לא יוכל להתאמן כי טרם השלים את הבדיקות הרפואיות לעונה החדשה.
בן חיים למעשה כבר סיכם את כל תנאיו בבני יהודה, אך החליט בסופו של דבר להגיע לבית”ר, לאחר פגישה שנערכה בין הבלם לאלי אוחנה שהגיע לבית הוריו של בן חיים הערב, ויחד עם אביו של הבלם, עמנואל (מנו), נסגרה העסקה לשנתיים. לאחר שסגר עם אוחנה, התקשר בן חיים לבעלים של בני יהודה ברק אברמוב כדי להתנצל על כך שהוא לא מגיע לקבוצה. הכתומים כבר שלחו ביום חמישי האחרון טיוטת חוזה לבן חיים ומוקדם יותר היום הודיע אברמוב לבלם כי אין לו כוונה לחכות יותר.
כזכור, ב-2015 חזר לארץ לאחר יותר מ-10 שנים באירופה ושב לקבוצת נעוריו. בעשור הקודם הפך בן חיים לאחד הליגיונרים הבכירים של ישראל ועם הזמן תקע יתד והיה לשחקן הרכב קבוע בליגה האנגלית. הבלם השתייך לבולטון של סם אלרדייס שהגיעה לצמרת הפרמייר ליג.
היכולת הטובה הביאה אותו לצ’לסי של ז’וזה מוריניו ולאחר מכן התאמן תחת אברהם גרנט שהחליף את הפורטוגלי. המסע של בן חיים באנגליה המשיך במנצ’סטר סיטי, סנדרלנד, פורטסמות’, ווסטהאם יונייטד וקווינס פארק ריינג’רס. לאחר מכן  רשם תקופה קצרה בבלגיה (סטנדרד ליאז’) ובצ’רלטון אתלטיק, עד שחזר לישראל
תגיות : טל בן חיים

תגובות גולשים

סיקור אירועים

סיקור מחזורי משחקים עבור ליגות מובילות

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס