הגדרת השיטה
שיטה שצריך לתפוס 4 ניחושים מתוך 6 אפשרויות שנבחרו על פי קריטריונים  מוגדרים
הנחות יסוד
 1. היחסים המפורסמים על ידי הווינר מגלמים בתוכם את כל המידע הרלוונטי לגבי סיכויי הקבוצות לנצח  , ולכן מרכיב הסיכון והסיכוי מגולם ביחס הליין הנתון.
 2. היחס המפורסם על ידי הווינר  בדרך כלל  נמוך יותר  מהיחסים המתפרסמים על ידי סוכנויות הימורים בחו"ל , אך עדין מגלם את סיכויי הקבוצות לנצח באופן זהה.
 3. היחסים משתנים בדרך כלל ככל שמתקרבים לשעת סגירת ההימור , אם בשל שינויים אובייקטיבים שקשורים לקבוצות מבחינה ספורטיבית ואם בשל הימורים רבים  לאותה תוצאה מה שמוביל בדרך כלל לירידת שיעור הליין עליו יש הימורים גבוהים יותר. ולכן תמיד עדיף להמר כמה שיותר קרוב לשעת סגירת ההימור.
 4. למרות שכל יום מתפרסמים מאות משחקי הימור , לא בהכרח ניתן למצוא הימורים שעונים לקריטריונים של השיטה.
 5. מינימום להימור בודד הינו 10 שקלים.
 6. בשיטה זו ניתן להמר על כל סוגי ההימורים (לא כולל קומבינציות אסורות על ידי הווינר)
השיטה
 1. הרעיון הבסיסי של השיטה הוא למעשה לבחור 6 משחקים שהיחס של הקבוצה המארחת הוא בין 1.85 ל2.2 כאשר היחס עבור תיקו וניצחון לקבוצה המארחת הוא גבוה יותר . יחסים אלא למעשה מגדירים כי הקבוצה המארחת עדיפה. את כל ההימורים שעומדים בקריטריון שמים בדף מועדפים
 2. לפני שמתחילים את השיטה קובעים סכום מקסימאלי שמוכנים לסכן. הסכום למעשה הוא מכפלה של 6 בסכום ההימור של כל טופס בודד (לדוגמא אם סכום ההימור לטופס בודד  הוא 20 שקלים סכום הסיכון המקסימאלי של השיטה הוא 120  שקל).
 3. בכל יום סוקרים את כל המשחקים הפתוחים  שניתן להמר עליהם.
 4. לאחר שיש רשימה של משחקים שמתאימים  לקריטריון , בוחרים את 6 ההימורים  שהיחס  של תוצאת ה-2 הוא הגבוה ביותר (יחס זה מגדיר כי הסיכוי שהקבוצה המארחת תנצח הוא נמוך)
 5. במידה ויש יותר ממשחק  אחד שזהה ביחסים , בוחרים את ההימור  שההפרש בין היחס של ה-1 ליחס של ה-2 הוא הגדול ביותר.
 6. כעת מחלקים את המשחקים ל-6 טפסים שכל טופס  מכיל 3 משחקים וכל טופס שולחים בדיוק באותו סכום שנקבע (לדוגמא 20 שקל לכולם , סה"כ 120 שקל לכלל השיטה) לפי הפיצול הבא:
  • משחקים מרשימה 1-2-5
  • משחקים מרשימה 1-3-4
  • משחקים מהרשימה 2-3-6
  • משחקים מהרשימה 2-4-5
  • משחקים מהרשימה 1-4-6
  • משחקים מהרשימה 3-5-6
 7. במידה ומתוך ה-6 משחקים שנבחרו פגעו 4 לפחות (לפעמים גם 3 מספיק) יש רווח לשיטה (כ-10% תלוי בגובה היחסים שנבחרו). כמובן במידה ופגעו 5 משחקים הרווח של השיטה עולה באופן דרמטי ואם פגעו ב-6 הרווח הפוטנציאלי הוא מאות אחוזים (תלוי בגובה היחסים שנחרו).
שימוש בכלים שמציע האתר על מנת לממש את השיטה
 1. בכל יום מתפרסמים משחקים בדף המשחקים (משחקים > ווינר ליין). מיון באמצעות הסננים  הבאים למעשה מאפשר דרך פשוטה וקלה לקבלת כל המשחקים העונים על הקריטריונים:
  • סנן של "בחר יחסים" כאשר בוחרים :
   • עבור 1 יחס מ1.85 עד 2.2
   • עבור X יחס מ2.2 עד 9.9
   • עבור 2 יחס מ2.3 עד 9.9
 2. כל המשחקים שעונים על הקריטריונים ניתן להעביר לדף מועדפים.
 3. במידה ויש יותר ממשחק אחד שזהים ביחסים שלהם ניתן לבדוק את השינויים בליין באמצעות כניסה להימור ולחיצה על כפתור שינויים בליין.
פרסום נתונים סטטיסטיים והמלצות על ידי החברה לא תתפרש כהצעה למשתמש ו/או כהבעת תמיכה, עידוד, או הסכמה של החברה עם האמור בפרסומים כאמור.כל הסתמכות של המשתמש על המידע וההמלצות המתפרסמות, תיעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית, והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה לעניין זה.

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס