הגדרת השיטה
שיטה שמיועדת רק למשחקים עם שתי אפשריות (1 או 2) בדרך כלל נמצא הימורים כאלה בכדורסל.
הנחות יסוד
 1. היחסים המפורסמים על ידי הווינר מגלמים בתוכם את כל המידע הרלוונטי לגבי סיכויי הקבוצות לנצח  , ולכן מרכיב הסיכון והסיכוי מגולם ביחס הליין הנתון.
 2. היחס המפורסם על ידי הווינר  בדרך כלל  נמוך יותר  מהיחסים המתפרסמים על ידי סוכנויות הימורים בחו"ל , אך עדין מגלם את סיכויי הקבוצות לנצח באופן זהה.
 3. היחסים וגם הפרשי הסלים  משתנים בדרך כלל ככל שמתקרבים לשעת סגירת ההימור , אם בשל שינויים אובייקטיבים שקשורים לקבוצות מבחינה ספורטיבית ואם בשל הימורים רבים  לאותה תוצאה מה שמוביל בדרך כלל לירידת שיעור הליין  או שינוי הפרשי הסלים עליו יש הימורים גבוהים יותר. ולכן תמיד עדיף להמר כמה שיותר קרוב לשעת סגירת ההימור.
 4. למרות שכל יום מתפרסמים מאות משחקי הימור , לא בהכרח ניתן למצוא הימורים שעונים לקריטריונים של השיטה.
 5. מינימום להימור בודד הינו 10 שקלים.
 6. בשיטה זו ניתן להמר על כל סוגי ההימורים שיש להם רק שתי אפשריות  (לא כולל קומבינציות אסורות על ידי הווינר)
השיטה
 1. הרעיון הבסיסי מתאים בעיקר לכדורסל מכיוון שבהימורים אלו בדך כלל יהיה הפרשי סלים לאחד הקבוצות ואפשרות רק ל-1 או 2.בוחרים 3 משחקים עם עדיפות לניצחונות של 3 קבוצות מועדפות.
 2. הרעיון הנוסף הוא שמתוך 3 משחקים שבהם יש עדיפות לקבוצה , לפחות 2 משחקים יסתיימו בניצחון לאותה קבוצה (על פי בדיקות סטטיסטיות  כדורסל הוא תחום שבו כמות באופן יחסי לגובה ההימור ,  נמוכה יותר מסוגי ספורט אחרים)
 3. בכל יום סוקרים את כל המשחקים הפתוחים  שניתן להמר עליהם.
 4. לאחר שיש רשימה של משחקים שמתאימים  לקריטריון , בוחרים את 3 ההימורים  שהיחס  של תוצאת הניצחון הוא הגבוה ביותר וחייב להיות לפחות 1.65.
 5. במידה ויש יותר ממשחק  אחד שזהה ביחסים , בוחרים את ההימור  שההפרש בין היחס של ה-1 ליחס של ה-2 הוא הגדול ביותר.
 6. כעת מחלקים את המשחקים ל-4 טפסים שכל טופס  מכיל 3 משחקים וכל טופס שולחים בדיוק באותו סכום שנקבע (לדוגמא 20 שקל לכולם , סה"כ 80 שקל לכלל השיטה) לפי הפיצול הבא (כאשר 1 מיצג את הקבוצה המועדפת ו-2 את ההפתעה)
  • טופס ראשון  1-1-1
  • טופס שני     1-1-2
  • טופס שלישי 1-2-1
  • טופס רביעי  2-1-1
 7. במידה  ולפחות 2 מועדפות ניצחו את המשחק  הרווח הצפוי הוא לפחות 12%.
שימוש בכלים שמציע האתר על מנת לממש את השיטה
 1. בכל יום מתפרסמים משחקים בדף המשחקים (משחקים > ווינר ליין). מיון באמצעות הסננים  הבאים למעשה מאפשר דרך פשוטה וקלה לקבלת כל המשחקים העונים על הקריטריונים:
  • סמן של קטגוריה >לבחור את ענף הספורט הרלוונטי (כדורסל בד"כ)
  • סנן של "בחר יחסים" כאשר בוחרים :
   • עבור 1 יחס מ1.65  עד 9.9
   • עבור 2 יחס מ1.65 עד 9.9
 2. כל המשחקים שעונים על הקריטריונים ניתן להעביר לדף מועדפים.
 3. במידה ויש יותר ממשחק אחד שזהים ביחסים שלהם ניתן לבדוק את השינויים בליין באמצעות כניסה להימור ולחיצה על כפתור שינויים בליין.
פרסום נתונים סטטיסטיים והמלצות על ידי החברה לא תתפרש כהצעה למשתמש ו/או כהבעת תמיכה, עידוד, או הסכמה של החברה עם האמור בפרסומים כאמור.כל הסתמכות של המשתמש על המידע וההמלצות המתפרסמות, תיעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית, והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה לעניין זה.

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס