הגדרת השיטה
שיטה המבוססת על הכפלת ההימור בכל פעם שההימור הקודם שנבחר לא פגע
הנחות יסוד
 1. היחסים המפורסמים על ידי הווינר מגלמים בתוכם את כל המידע הרלוונטי לגבי סיכויי הקבוצות לנצח  , ולכן מרכיב הסיכון והסיכוי מגולם ביחס הליין הנתון.
 2. היחס המפורסם על ידי הווינר  בדרך כלל  נמוך יותר  מהיחסים המתפרסמים על ידי סוכנויות הימורים בחו"ל , אך עדין מגלם את סיכויי הקבוצות לנצח באופן זהה.
 3. היחסים משתנים בדרך כלל ככל שמתקרבים לשעת סגירת ההימור , אם בשל שינויים אובייקטיבים שקשורים לקבוצות מבחינה ספורטיבית ואם בשל הימורים רבים  לאותה תוצאה מה שמוביל בדרך כלל לירידת שיעור הליין עליו יש הימורים גבוהים יותר. ולכן תמיד עדיף להמר כמה שיותר קרוב לשעת סגירת ההימור.
 4. למרות שכל יום מתפרסמים מאות משחקי הימור , לא בהכרח ניתן למצוא הימורים שעונים לקריטריונים של השיטה.
 5. מינימום להימור בודד הינו 10 שקלים.
 6. בשיטה זו ניתן להמר רק על משחקים שהם סינגל (S).
השיטה
 1. הרעיון הבסיסי של השיטה הוא למעשה הכפלה של סכום ההימור בכל פעם שההימור הקודם לא פוגע. במידה וההימור פוגע חוזרים תמיד לסכום ההימור הבסיסי.
 2. לפני שמתחילים את השיטה קובעים סכום מקסימאלי שמוכנים לסכן. הסכום למעשה הוא מכפלה של 31 בסכום ההתחלתי שאותו מעוניינים להמר בשלב הראשון (לדוגמא אם סכום ההימור הראשוני הוא 20 שקלים סכום הסיכון המקסימאלי של השיטה הוא 620 שקל).
 3. בכל יום סוקרים את כל המשחקים הפתוחים  שניתן להמר עליהם סינגל (S)
 4. ממיינים את כל קבוצות הבית (המארחות) שיחס ההימור שלהם הוא בין  1.9 ל-2.2 והיחס של הקבוצה האורחת הוא מעל 2.4. יחסים אלא למעשה מגדירים כי הקבוצה המארחת עדיפה. את כל ההימורים שעומדים בקריטריון שמים בדף מועדפים.
 5. לאחר שיש רשימה של משחקים שמתאימים  לקריטריון , בוחרים את ההימור שההפרש בין היחס של הקבוצה האורחת לקבוצה המארחת הוא הגדול ביותר.
 6. במידה ויש יותר מקבוצה אחת שזהה ביחסים , בוחרים את הקבוצה שהיחס ליין ירד הכי הרבה מרגע שפורסם ההימור.
 7. לאחר שנשארים אם הימור בודד שעונה לתנאיי השיטה מהמרים את הסכום הראשון .
 8. במידה וההימור פגע חוזרים על אותו תהליך לאחר קבלת התוצאה הסופית, במידה ולא הייתה פגיעה, חוזרים שוב על אותו תהליך רק שהפעם מכפילים בדיוק ב-2 את סכום ההימור מסכום ההימור הקודם.
 9. במידה שוב לא פגע , ממשיכים את אותו תהליך של הכפלה עד למקסימום 5 סיבובים.
 10. הגבלה של 5 סיבובים למעשה שומרת על המהמר להגביל את תקרת ההפסד האפשרית בשיטה.
שימוש בכלים שמציע האתר על מנת לממש את השיטה
 1. בכל יום מתפרסמים משחקים בדף המשחקים (משחקים > ווינר ליין). מיון באמצעות הסננים  הבאים למעשה מאפשר דרך פשוטה וקלה לקבלת כל המשחקים העונים על הקריטריונים:
  1. סנן של "בחר הימור סינגל דאבל"
  2. סנן של "בחר יחסים" כאשר בוחרים :
   • עבור 1 יחס מ1.9 עד 2.2
   • עבור 2 יחס מ2.4 עד 9.9
 2. כל המשחקים שעונים על הקריטריונים ניתן להעביר לדף מועדפים.
 3. במידה ויש יותר ממשחק אחד שזהים ביחסים שלהם ניתן לבדוק את השינויים בליין באמצעות כניסה להימור ולחיצה על כפתור שינויים בליין.
פרסום נתונים סטטיסטיים והמלצות על ידי החברה לא תתפרש כהצעה למשתמש ו/או כהבעת תמיכה, עידוד, או הסכמה של החברה עם האמור בפרסומים כאמור.כל הסתמכות של המשתמש על המידע וההמלצות המתפרסמות, תיעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית, והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה לעניין זה.

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס