צמצום תנאים זה למעשה שיטת צמצום מתקדמת לצמצום טורים של טופס ווינר16, מחצית או עולמי.
תמיד יש שאלה, לדוגמא  האם  לעשות טור של 3 כפולים ולשלוח את כולו כמו שהו,  מצד אחד אם מנחשים את המשחקים  אז יש זכייה, מצד שני הסיכוי לפגוע בכל המשחקים הוא קלוש. מצד שני אפשר לעשות טור הרבה יותר גדול כמו לדוגמא 3 משולשים ו-8 כפולים ואז הסיכוי לפגוע גדל בצורה משמעותית אבל העלות של טופס כזה הוא יקר מאד למשלוח.
כאן בדיוק נכנסו כל תוכנות הצמצום, שמאפשרות למלא טור בסיס גדול יחסית אבל לשלוח פחות טורים אחרי שהתוכנה ממפה חלק מהטורים שקיימים בטור האב.
שיטת הצמצום הפופולרית ביותר היום בקרב מהמרים היא שיטת צמצום נפילה 1. שיטה שמבטיחה מקסימום נפילה אחת בטפסים שנשלחו יחסית לטור האב המקורי.
לדוגמא: טופס של 7 כפולים עולה 128 טורים שהם 384 שקל (לפי 3 שקל לטור). אם נבצע צמצום נפילה אחת, בפועל נוכל לשלוח ב-16 טור בלבד שזה 48 שקל במקום לשלם 384 שקל כאמור,  כאשר אם פגענו 16/16 בטור המקורי אנחנו יכולים לדעת בוודאות שיש לנו לפחות 15.
היתרון של שיטת הצמצום, הוא כאמור הוזלה משמעותית של כמות הטורים שנשלחת, אבל החיסרון שלה שהסיכוי לפגוע מלא הוא נמוך (יש אומנם הבטחה למקסימום נפילה אחת, אבל כמה כואב הלב לפגוע בטור אב המקורי 16/16 ובסוף להישאר עם 15, שדרך אגב רוב המקרים שקורים הם כאלה)
פה בדיוק אתר בנקרים נכנס לתמונה, שפיתח תוכנת צמצום סטטיסטית שמצד אחד מצמצת את הטורים שנשלחים באופן משמעותי ומצד שני מגדילה באופן משמעותי את הסיכוי לפגוע מלא גם בטורים שנשלחים.
תוכנת צמצום סטטיסטית היא למעשה תוכנת  צמצום  של העמדת תנאים, כאשר אם כל התנאים מתקיימים כאשר הטור המקורי פוגע מלא, אז יש לנו פגיעה מלאה גם בטפסים שנשלחו בפועל.
כאשר אנו מדברים על תנאים, אלו הם תנאים שניתן לקבוע ולבנות אותם כל אחד לפי ראות עיניו
לדוגמא סוג של תנאים:
  • כמה פעמים יהיה 1 בטופס – תנאי זה אני יכול להגדיר כמה משחקים בטופס יהיו שקבוצת הבית תנצח, אותו דבר אפשר לגבי X ותוצאת 2
  • כמה מקסימום רצף של X יהיה בטופס – תנאי שאני בו יכול להגביל כמה רצף של תוצאת X יהיה בטופס, אותו דבר אפשר לגבי תוצאת 1 ותוצאת 2
  • כמה פעמים יהיו תוצאות שהם הפתעה – אתר בנקרים הוא האתר היחיד שמביא לכל משחק שבטופס את היחסים מהווינר. מכאן ניתן להסיק איזה תוצאה היא הפתעה, ואיזו לא הפתעה. משחק עם היחס הנמוך יהיה התוצאה הצפויה, והיחס הגבוה יהיה ההפתעה (תוצאה שלישית היא לא הפתעה ולא תוצאה צפויה). על מנת לפשט את תהליך הצמצום, ניקח בכל משחק שיש בטופס  את היחסים מהווינר כאשר האות A מייצגת את היחס הנמוך, האות C את היחס הגבוה והאות B את מה שבניהם, כעת אני יכול להגדיר בתנאי כמה מינימום A יהיה לי בטופס , או כמובן אפשר גם B או C
  • כמה טופס של מישהו אחר יוציא – תנאי שבו אני יכול לתת טור של מישהו אחר (עיתון הטוטו לדוגמא) ולהגדיר כמה אני חושב שהוא יוציא
אלו היו דוגמאות לסוגי תנאים שונים. אתר בנקרים פיתח 36 סוגי תנאים שונים, כאשר אם בוחרים תנאים וכל התנאים מתקיימים וטופס הבסיס פוגע בכל התוצאות, אזי הטור הזוכה יהיה גם בטפסים שנשלחו.
ככל שנוסיף יותר תנאים, וככל שנציב תנאים יותר קשים לתפוס, כך נוזיל משמעותית את כמות הטורים שנשלחים, אבל נקטין את הסיכוי לפגוע בכל התנאים. חשוב לציין, שכל התנאים חייבים לפגוע על מנת שיהיה טור זוכה כמו טור האב. כל התנאים חייבים לפגוע, אם תנאי אחד נופל, זה לא אומר בהכרח שרק נפלנו נפילה אחת בטופס, נפילה בתנאי אחד מתוך כמה יכול להפיל את כל הטופס.
 
תגיות : ווינר16

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס