ווינר16 – צמצום באמצעות ניפויים סטטיסטים
אתר בנקרים בשיתוף הקבוצה בפייסבוק "ווינר16 המלצות בנקרים" פיתחה מודלים של מערכות צמצום המבוססות על ניפוי טורים שאינם עומדים בקריטריונים של נתונים סטטיסטים.  המערכת למעשה יוצרת את כל הטורים האפשריים בטור האב, ומורידה את הטורים שאינם עומדים בתנאים שהציבו במערכת הצמצומים. כך למעשה מבטיחה השיטה, מספר טורים קטן משמעותית לשליחה, ובמידה וכל התנאים מתקיימים אזי הטור הזוכה יהיה חלק מהטורים שנשארו לאחר הניפוי. בשיטה ניתן לשלב מספר רב של תנאים סטטיסטים, כאשר שילוב זה יוצר צמצום גדול יותר של  מספר הטורים. רק אם מנחשים נכון את כל המשחקים  בטור האב יחד עם עמידה בכל התנאים, מבטיחה שהטור הזוכה יהיה בין כל הטורים שנותרו לשליחה. חשוב לציין, שנפילה אחת בין התנאים איננה מבטיחה נפילה אחת בתוצאות של הטור הזוכה, לדוגמה, אם הטור האב הוצאתי 16 ושלחתי עם מספר סוגי תנאים, ורק מאחד התנאים נפלתי, אין הבטחה שהוצאתי בטורים שנשארו אחרי המיפוי 15, אלא יכול להיות גם פחות. כלומר, השיטה מצד אחד מבטיחה שאם הטור אב פוגע בכל התוצאות בטופס, וכל התנאים לא נכשלו, אזי יש טור זוכה ללא נפילה אבל אם יש נפילה, אפילו אחת, אין הבטחה למינימום של זכייה. אותו דבר לגבי אם כל התנאים פגעו, אבל טור האב לא פגע בכל המשחקים בתכנייה, אין הבטחה שמספר הפגיעות בטור האב יהיה גם חלק מהטורים הזוכים, לדוגמא אם טור האב הוציא 13 מתוך 16, וכל התנאים תפסו, אין הבטחה שאחד מהטורים יהיה עם 13. כאמור רק אם טור האב תופס מלא יחד עם כל התנאים, אזי יש הבטחה לזכייה בפרס הראשון.

ווינר16 – רצפים
רצפים הם למעשה כאשר תוצאה אחת זהה לתוצאה של המשחק הקודם. לדוגמא אם משחק מספר 1 הסתיים בניצחון של קבוצה הביתית וגם המשחק השני, יש לנו רצף של 1. כך למעשה אפשר לקבוע באמצעות מערכת הצמצומים כמה מינימום של רצף של כל תוצאה תהיה בטופס עבור 1,X,2.

טווחים אפשריים
אם כל הטור הזוכה מסתיים ב-1 אז יש לנו רצף של 16 עבור תוצאה 1.

 דוגמה
 לטור ופירוט הרצפים שמתקיימים בו (את הטור יש לקרוא מימין לשמאל)
XXXXX221121XX222
בטור הנ"ל יש לנו רצף :
  • עבור תוצאה 1 – 2 רצף
  • עבור תוצאה X- 5 רצף
  • עבור תוצאה 2 – 3 רצף

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס