ווינר16 – צמצום באמצעות ניפויים סטטיסטים
אתר בנקרים בשיתוף הקבוצה בפייסבוק "ווינר16 המלצות בנקרים" פיתחה מודלים של מערכות צמצום המבוססות על ניפוי טורים שאינם עומדים בקריטריונים של נתונים סטטיסטים.  המערכת למעשה יוצרת את כל הטורים האפשריים בטור האב, ומורידה את הטורים שאינם עומדים בתנאים שהציבו במערכת הצמצומים. כך למעשה מבטיחה השיטה, מספר טורים קטן משמעותית לשליחה, ובמידה וכל התנאים מתקיימים אזי הטור הזוכה יהיה חלק מהטורים שנשארו לאחר הניפוי. בשיטה ניתן לשלב מספר רב של תנאים סטטיסטים, כאשר שילוב זה יוצר צמצום גדול יותר של  מספר הטורים. רק אם מנחשים נכון את כל המשחקים  בטור האב יחד עם עמידה בכל התנאים, מבטיחה שהטור הזוכה יהיה בין כל הטורים שנותרו לשליחה. חשוב לציין, שנפילה אחת בין התנאים איננה מבטיחה נפילה אחת בתוצאות של הטור הזוכה, לדוגמה, אם הטור האב הוצאתי 16 ושלחתי עם מספר סוגי תנאים, ורק מאחד התנאים נפלתי, אין הבטחה שהוצאתי בטורים שנשארו אחרי המיפוי 15, אלא יכול להיות גם פחות. כלומר, השיטה מצד אחד מבטיחה שאם הטור אב פוגע בכל התוצאות בטופס, וכל התנאים לא נכשלו, אזי יש טור זוכה ללא נפילה אבל אם יש נפילה, אפילו אחת, אין הבטחה למינימום של זכייה. אותו דבר לגבי אם כל התנאים פגעו, אבל טור האב לא פגע בכל המשחקים בתכנייה, אין הבטחה שמספר הפגיעות בטור האב יהיה גם חלק מהטורים הזוכים, לדוגמא אם טור האב הוציא 13 מתוך 16, וכל התנאים תפסו, אין הבטחה שאחד מהטורים יהיה עם 13. כאמור רק אם טור האב תופס מלא יחד עם כל התנאים, אזי יש הבטחה לזכייה בפרס הראשון.

ווינר16 – צורות זוג
צורה זוג הוא מבנה תוצאה של שתי משחקים ברצף. לדוגמא אם משחק הסתיים בניצחון של הקבוצה הביתית קרי 1 ומשחק הבא אחריו הסתיים בתיקו אז יש לנו צורה של 1X. ישנם 9 סוגי צורות אפשריים:
11/1X/12/X1/XX/X2/21/2X/22

טווחים אפשריים
בכל טור זוכה מופיעים 15 צורות. כאשר כמובן ישנן אפשריות של צורות שמופיעות מספר פעמים

דוגמה
ניקח דוגמה עם 5 משחקים (בווינר16 יש לנו כמובן 16 משחקים)
1X21X
בטור הנ"ל יש לנו  :
  • זוג X1 מופיע פעמיים
  • זוג X2 מופיע פעם אחת
  • זוג 21 מופיע פעם אחת

תגובות גולשים

מדריכים ושיטות

על מנת להגדיל את ההסתברות לרווח ולהרחיב את אפשרויות ההימור , ניתן להשתמש במגוון רחב של שיטות הימור שונות. השיטות המוצגות באתר הינם שיטות ידועות שמומחי הימורים רבים משתמשים בהם על מנת להגדיל את הסתברות הרווח שלהם לכל הימור

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס