עופר עיני, היו"ר היוצא של ההתאחדות לכדורגל, בחר להחרים את האסיפה השנתית של ההתאחדות לכדורגל שהתקיימה ביום חמישי האחרון. בהתאחדות לכדורגל רצו להיפרד מעיני באותו מעמד, אך עיני כאמור  החליט להחרים ולא להגיע.
אין ספק שסיום צורם לכהונתו של יו"ר ההתאחדות היוצא מבליטה את מצב הכדורגל הישראלי.
הביקורת על עיני תמיד היתה, בעיקר ביקרות  שבתקופתו ההתאחדות לכדורגל גרמה לכדורגל הישראלי ללכת אחורה מבחינה מקצועית, ועל כך שהוא כמעט שלא הגיע למשרדי ההתאחדות.
מנגד חייבים לזקוף לזכותו ניהול של מערך ההסברה אל מול מתקפות מצד ג’יבריל רג’וב, הוועדה שמינו לבדוק את כל התנהלות הכדורגל הישראלי מול הפלסטינים, הוא הוביל מאמצים מדיניים, דיפלומטיים, והצליח לפתור את הבעיות הגדולות האלה שהיו יכולות להסב נזק ענק לכדורגל הישראלי. בנוסף, הוא קיבל מאבי לוזון התאחדות עם גרעון תקציבי לא פשוט והצליח בתקופת כהונתו להבריא אותה. כעת נכנס לתפקיד, אדם שנוי במחלקת , שינו זוארץ שלמי שלא זוכר,  מועמדותו לתפקיד  נפסלה תחילה על ידי הוועדה לבחינת כשירות מועמדים, בשל זיקתו למכבי פתח תקווה, הפועל מרמורק ובית”ר ירושלים, בהן הוא שימש כספונסר במשך שנים. למרות זאת, כמו שרק בישראל ומקומות עם ניהול לא תקין, התקנון שונה כך שהפסילה מבחינה תקנונית לא תיהיה רלוונטית לאחר השינוי.
האם הכדורגל הישראלי שנימצא בשפל מקצועי ותדמיתי יצליח להתרומם בתקופת כהונתו של היו"ר החדש שינוי זוארץ ...?!?
 

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס