מהמרי ווינר רבים מחפשים המלצות על מגוון של הימורים. רוב המידע  וההמלצות ניתן למצוא באתרים או בקבוצות שמעלות המלצות אם זה  בתשלום או אפילו  בחינם. המשותף לכל  אותם ממליצים , רובם מאד מקצועיים, שאין באמת אפשרות לבחון לאורך זמן האם באמת ההמלצות שלהם רווחיות. מיותר לציין, ורוב מהמרי הווינר יודעים ומכירים  סיפורי הצלחה של פגיעות, אבל כמעט ולא שומעים על נפילות. מי יודע האם באמת ההמלצות של אותם ממליצים יש להם ערך לאורך זמן, והאם הם טובות יותר  מול הימור סטטיסטי.
אתר בנקרים נותן מענה בדיוק לשתי שאלות אלו, מצד אחד פיתח מנגנון של שמירת טפסים ואפשרות לבדיקה של תוצאות עבר של הימורים, ובמקביל  פיתח את הדמויות הווירטואליות (algo betting ) כאשר  כל ההימורים שלהם נשמרים באתר ופתוחים לצפייה,  וכך כל  משתמש רשום יכול לבחון את הביצועים שלהם באופן אובייקטיבי לאורך זמן.
מודל זה של שקיפות הינו ייחודי וחשוב מאד שכל מהמר ווינר ישתמש בו ולו רק בשביל   לבדוק באופן אובייקטיבי כל שיטת הימור האם היא טובה לאורך זמן. לכל אותם משתמשים רגילים שרוצים לבדוק ביצועיים של ממליצים או מי שרוצה לבדוק באופן אישי האם לאורך זמן יש תשואה חיובית, אתר בנקרים מאפשר לעלות טפסים ולשמור אותם במערכת לצורך מעקב.
שקיפות ואמינות בפרסום  ביצועים של ההימורים,  הוא הכלי האמין ביותר לבחינה של איכות הממליץ ולא התוכן וכמות המלל שהממליץ נותן בהמלצותיו.
 
פרסום נתונים סטטיסטיים והמלצות על ידי החברה לא תתפרש כהצעה למשתמש ו/או כהבעת תמיכה, עידוד, או הסכמה של החברה עם האמור בפרסומים, כאמור כל הסתמכות של המשתמש על המידע וההמלצות המתפרסמות, תיעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית, והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה לעניין זה.​
 

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס