בית הדין  המשמעתי  של התאחדות הכדורגל החליט להחמיר עם העולה החדשה, שתתחיל את העונה כאמור  במינוס 3 נקודות. היו"ר רוזנפלד הורחק לשנה מפעילות במועדון, כמו כן הוטל על המועדון קנס של 50 אלף שקלים.
עכו הואשמה בכך שלא דיווחה על תשלומים וחוזי שחקנים על פי החוק.  במועדון נטען כי הדברים נעשו בתום לב וללא סיבה להסתיר, אבל בית הדין לא קיבל את טענת עכו. היו"ר הבהיר כי יוגש ערעור על מנת לשנות את ההחלטה, אך אם לא תתקבל החלטה אחרת הפועל עכו תתמודד מול עונש שיכול להיות קריטי מאוד עבורה בעונה הקרובה שגם ככה לא הייתה צפויה להיות קלה. המועדון פרסם תגובה רשמית : “הקבוצה קיבלה בתדהמה את פסק הדין המחמיר איתה באופן בלתי פרופורציונלי ביחס לנסיבות ולמקרה.  בכוונת המועדון לערער בפני בית הדין העליון על העונש שנגזר עליה”.
קצת היסטוריה והשתלשלות האירועים:
בסיום עונת 2016/2017 ב-15 במאי הבטיחה הפועל עכו את עלייתה לליגת העל לאחר עונה אחת בלאומית. עם עלייתה לליגת העל, התעניינו אנשי העסקים ברכישת הקבוצה. הרעיון אושר במועצת העיר, וטיוטת ההסכם נחתמה. ב4 ביוני, לאחר שכל הצדדים הסכימו ביניהם על העברת הקבוצה, קבוצת הרכישה  התחרטה ופוצצה את העסקה. עכו נקלעה לחוב של למעלה ממיליון שקל ובניית סגל הקבוצה התעכב. כעת הקבוצה הואשמה בעריכת  חוזים כפולים שנחתמו עם חלק מהשחקנים והצוות המקצועי. הקבוצה לא דיווחה לבקרה על מענקי העלייה, והוצאות נוספות כגון הוצאות רכב, שכר דירה וכו׳. רוב השחקנים הנאשמים הגיעו לעסקת טיעון עם בית הדין כאשר הם שילמו 10% מהסכום שעליו הם נאשמו.
 
תגיות : הפועל_עכו

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס