היסטוריה קצרה של הפועל עפולה
הקבוצה הוקמה בשנת 1951 ושיחקה בליגות הנמוכות במשך שנים רבות (ליגות ב' וג'). בסיום עונת 2003/04 העפילה הקבוצה לליגה א'. בסיום עונת 2012/13 עשתה הקבוצה היסטוריה והעפילה לראשונה בתולדותיה לליגה הלאומית.
בשנת 2009 נפתח אצטדיון כדורגל חדש ליד צומת עפולה עילית, האצטדיון העירוני עפולה שהכיל תחילה כ-1,000 מקומות ביציע אחד במערב האצטדיון והקבוצה שיחקה בו החל מסוף עונת 2008/2009 . האצטדיון הקטן לא הספיק כדי לארח משחקים בליגה הלאומית בעונת 2013/2014 ולכן אירחה הקבוצה את משחקיה באופן זמני באצטדיון גרין בנצרת עילית שמכיל כ-4,000 צופים. באצטדיון המקומי נערכו שדרוגים מקיפים שכללו הקמת יציע נוסף ממזרח למגרש עם 2,000 מקומות. כמו כן שודרג מגרש האימונים של הקבוצה השוכן מעבר ליציע המזרחי באצטדיון והוקם בו יציע מקורה חלקית של 500 מקומות (שהוקם תחת ליציע המזרחי של האצטדיון עצמו). העבודות הסתיימו בקיץ 2014, והקבוצה חזרה לשחק באצטדיון המשודרג בתחילת החל מעונת 2014/2015 בליגה הלאומית.
באפריל 2015 הגיעה הקבוצה לראשונה בתולדותיה לחצי גמר גביע המדינה, והובסה 7-0 על ידי הפועל באר שבע (שהיווה תבוסה בהפרש שיא בשלב רבע הגמר מאז נוסד גביע המדינה).
בדצמבר 2017 זכתה הקבוצה בגביע הטוטו לליגה הלאומית (ליגת המשנה), לאחר שניצחה 3:0 את הפועל רמת-גן בגמר, ובכך זכתה בתואר הראשון בתולדותיה.

מאמן הקבוצה
אופיר חיים

שחקנים חדשים שעברו במהלך הקיץ
עידן דוד, ענר שכטר תומר סוויסה, שי בן דוד, אפיק כהן, אורי צעדון, יוריצה גרגץ’, דור כוכב,  ואדריאן רוצ’ט.

צפיות לעונה הקרובה
אמצע טבלה
בעפולה עברו בבקרה התקציבית רק ברגע האחרון. בינתיים, היא נראתה רע מאוד בגביע הטוטו עם ארבעה הפסדים בארבעה משחקים. אומנם הקבוצה שיחקה עם רוב מוחלט של שחקני נוער, אך עדין הקבוצה מלאה בעיות. הקבוצה של אופיר חיים תנסה להשתחל שנה שנייה ברציפות לפלייאוף העליון ולהתקבע בצמרת הליגה. אדריאן רוצ’ט, אחד הכוכבים הגדולים של הליגה, חתם בקבוצה וביחד עם תומר סוויסה שהגיע מהפועל רעננה יוביל את הקבוצה.
 
תגיות : הפועל עפולה

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס