היסטוריה קצרה של הפועל עכו
בסיום עונת 2016/2017 הבטיחה הפועל עכו את עלייתה לליגת העל לאחר עונה אחת בלאומית. עם עלייתה לליגת העל, התעניינו אנשי העסקים עדי קריספין ודן לובלסקי ברכישת הקבוצה. הרעיון אושר במועצת העיר, וטיוטת ההסכם נחתמה. ביוני, לאחר שכל הצדדים הסכימו ביניהם על העברת הקבוצה, דן לובלסקי התחרט ופוצץ את העסקה. הקבוצה נקלעה לחוב של 1.4 מיליון שקלים, ובניית סגל הקבוצה התעכב. בנוסף לכך, הקבוצה עמדה לדין עקב חוזים כפולים שנחתמו עם חלק מהשחקנים והצוות המקצועי.
לקראת פתיחת עונת 2017/2018 בליגת העל הצטרף למועדון שחקן עבר, עיתונאי ספורט וסוכן שחקנים בעברו בשם דניאל סטאנצ'ו, שהוצג בתור מנהל מקצועי והבעלים החדש של הקבוצה. במהלך העונה כשלה הקבוצה פעם אחר פעם, לא הצליחה להתרומם וירדה ליגה מהמקום האחרון בטבלה, ב-29 באפריל 2018, אחרי עונה אחת בלבד בליגת העל. לאחר ירידתה של עכו לליגה הלאומית, התקיים הליך בוררות בין סטאנצ'ו לבין עיריית עכו, שטענה כי הוא אינו עומד בהסכם הרכישה ועל כן עליו להחזיר את הבעלות על המועדון לידי העירייה. ביולי 2018 הסתיים הליך הבוררות בפסיקה של בית המשפט לטובת עיריית עכו - שהחזירה אליה את הבעלות על הקבוצה בליגה הלאומית

מאמן הקבוצה
אלון זיו

שחקנים חדשים שעברו במהלך הקיץ
גל בראל, עדי קונסטנטינוס.מיקי יאזו, אנס מחמיד, ג’ואל דמאו, אליאור סיידר, אופק אנטמן, ונאור עבודי

צפיות לעונה הקרובה
אמצע טבלה עם אפשרות למאבקי השרדות
הפועל עכו  מלאה בעיות, תביעות, חדר הלבשה בעייתי, הנהלה מפורקת שחקנים עוד לא עברו בבקרה והקבוצה רשמה שלושה הפסדים בגביע הטוטו. אלון זיו החל לאמן את הקבוצה לאחר שאימן בשנים האחרונות את קבוצת הנוער של עירוני קריית שמונה ומוטלת עליו משימה גדולה לחבר את שחקני הרכש לקבוצה ולהצעיד אותה קדימה. עכו חתומה על אחת ההחתמות המעניינות ביותר השנה עם ג’ואל דמאו, ששיחק בבני סכנין ומכבי חיפה.
 
תגיות : הפועל עכו

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס