היסטוריה קצרה של  הפועל מרמורק
במהלך שנת 2014 זכויות הניהול של הקבוצה היו אמורות לעבור לזמר אייל גולן, ששיחק בה בעבר ולמשקיע עו"ד אלדד פרי. בסוף שנת 2015, עזב חננאל עדני, ששימש כמנכ"ל, לאחר שנים רבות ולאחר חודשים רבים של מחאת אוהדים כנגדו בגלל תפקידו במניעת קניית הקבוצה פעמיים על ידי הזמר אייל גולן. מנהל הקבוצה כיום הוא שחקן העבר ואחד מסמליה, זורי שעובי, אשר מחזיק גם בתפקיד יו"ר העמותה.
בסיום עונת 2016/2017 העפילה מרמורק לליגה הלאומית, מחזור אחד לסיום העונה אחרי 7 שנות היעדרות. במשחק האחרון של העונה השתתף אייל גולן בתור שחקן פעיל, ואף הבקיע את הגול האחרון.
 
מאמן הקבוצה
 אלדד שביט

שחקנים חדשים שעברו במהלך הקיץ
ארז איסקוב, יקיר שינה פיטר אליאס, אליקו באלה, ג’ורג’ אמסיס, רז יצחק, אדם אבו ג’אנב, דניאל בורחל, אביעד בורלא, הייתם חלבי, בן מיזן, נתנאל פרץ, עיסאם עיאשה, איימן עלי ו רן רוזנבאום.

צפיות לעונה הקרובה
אמצע טבלה ללא סכנה במאבקי תחתית

לאחר הרכש המאד מעניין שביצעה, הקבוצה של אייל גולן פתחה טוב את העונה כשהעפילה לגמר גביע הטוטו, לא הפסידה בארבעת המשחקים שלה עד כה וספגה בהן רק שער אחד. שנה שעברה מרמורק  בילתה את רוב העונה שעברה בתחתית, למרות שכמעט ולא הייתה בסכנת ירידה ממשית. במרמורק, שרק בשנה שעברה עלו לליגה הלאומית, רוצים השנה קודם כל להתייצב ולהימנע ממאבקי תחתית בתקווה להתחבר ולשאוף כמה שיותר למעלה.
 

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס