קצת על הקבוצה
בעונת 2015/2016 זכתה הקבוצה בפעם השנייה בתולדותיה בגביע הטוטו של הליגה הלאומית ובסיום העונה עלתה לליגת העל בפעם השלישית בהיסטוריה. בעונת 2016/2017 הצליחה לשרוד בליגת העל, לראשונה בתולדותיה, לאחר שגברה במחזור הסיום על עירוני קריית שמונה, ניצחון שהבטיח את הישארותה בליגת העל על חשבון הפועל תל אביב והפועל כפר סבא שנשרו לליגת המשנה.
בפברואר 2018, בעקבות רצף של חמישה הפסדים רצופים, פוטר יובל נעים מתפקידו לאחר שלוש וחצי עונות במועדון. במקומו מונה מסאי דגו למאמן הקבוצה, אך הוא לא הצליח לחלץ את המועדון מתחתית הטבלה, ובסוף עונת 2017/2018 ירדה הקבוצה לליגה הלאומית, לאחר שסיימה במקום ה-13 בטבלה.
 
מאמן הקבוצה
שלומי דורה
 
שחקנים חדשים שעברו במהלך הקיץ
טל אדלר, ניסן דנון, אליאור משעלי, יואל גנון, תומר לוי, ערן ביטון, טל שטרית, מאי מזל, אושרי טויל,  טאדאס קיאנסקאס, וגל צרויה ואורי חסידים.
 
צפיות לעונה הקרובה
חזרה לליגת העל
רשימת המצטרפים החדשים לא קצרה ומאד רב גונית, אך נכון לכתיבת שורות אלו לא כולם עברו בבקרה התקציבית. הציפיות הטבעיות של הנהלת הקבוצה הן לחזור לליגת העל כבר בתום העונה הנוכחית. מבחינת סגל על הנייר להפועל אשקלון יש את הכלים לחזור לליגת העל. הפתיחה בגביע הטוטו הייתה לא טובה, כשהקבוצה רשמה שני הפסדים להפועל קטמון ולהפועל ראשון לציון וסיימה בתיקו בלבד מול סקציה נס ציונה.
 

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס