3 חודשים ארוכים של המתנה נגמרו להם, כאשר באמצע היה לנו את המונדיאל.  רכישות רבות בוצעו , ולהרבה מאוד שחקנים זו יכולה וצריכה להיות עונת הפריצה. ראשי כל הקבוצות של ליגת העל  ערכו שינויים בהרכבים  בשחקנים חדשים.
עונה קודמת היא העונה שכל ראשי מכבי חיפה היו רוצים לשכוח ולעולם לא לזכור. מכבי חיפה שבפתיחת העונה עם המאמן גיא לוזון, ביצעה רכש מאסיבי עם שלל כוכבים, הצהירה והייתה מועמדת להתמודד על כל התארים. בסוף העונה, מכבי חיפה סיימה בפלייאוף התחתון במקום העשירי כאשר מרבית העונה היה חשש אמתי שתאבק על הירידה. למזלה של מכבי חיפה באותה העונה היו הקבוצות הפועל עכו והפועל אשקלון כל כך חלשות, כך שלבסוף הצליחה חיפה להישאר בליגה ללא מאבק אמתי על הירידה. כאמור עונה שיעקוב שחר יחמוק מהזיכרון ולא ירצה לחשוב עליה לעולם
להלן שינויים שבוצעו במכבי חיפה
עזבו:
מאור בוזגלו, יניב בריק (מכבי נתניה), עומר דמארי (הפועל ת"א), גיאורגי קוסטדינוב (ארסנל טולה), סטפנוס אתנסיאדיס (לא בתכניות) ושי בן דוד (הפועל עפולה).
הצטרפו:
מיכיל קראמר (ספרטה רוטרדם), ג'ורג' מנדז'ק (ספרטה פראג), איעד חבשי, סאן מנחם, עופרי ארד ושון וייסמן (חזרו מהשאלה). טימוטי מוזי וים כהן (עלו מהנוער).
 
תגיות : מכבי חיפה

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס