מהו הימור מבוסס אלגוריתמים (Algo Betting)
הימור מבוסס אלגוריתמים (בלועזית Algo betting) הוא הימור  מבוסס תכונה שמוזנת בפרמטרים שונים, אשר שולחת פקודות הימור שנוצרות באמצעות אלגוריתם ממוחשב. אלגוריתם זה יוזם הוראות הימור בהתבסס על פרמטרים של תזמון, יחס, שינויים בליין, מדדים ועוד. הוראות אלה מועברות לביצוע ללא הפעלת שיקול דעת נוסף או התערבות אדם.
רבים מבין האלגוריתמים פותחו על ידי ממתמטיקאים ומהנדסי תוכנה  על מנת ליישם אסטרטגיות הימור שונות.
מאחר שהצלחת ההימור באמצעות מודלים סטטיסטים  מבוססת בין היתר על  עקביות אחרי שיטה של הימור, לתזמון ההימור ולסכום ההימור יש משמעות רבה. לכן החלפה של ממליצים אנושיים בממליצים וירטואליים עם בינה מלכותית הפכה למשמעותית ביותר.
תחום הבינה המלאכותית מלא בשאלות מורכבות, מה שמקשה מאוד להגיע לפתרון חד משמעי וברור לשאלה זו. מי שיגיע לפיצוח אלגוריתם זה, יהיה ללא ספק אחד האנשים העשירים בעולם, אם לא העשיר מכולם. בדומה ליחידים פרטיים קיימות כיום גם חברות רבות שמנסות להגיע לפתרון של אלגוריתם זה, אך עדיין לא נמצאה הנוסחה המנצחת להבאת רווח תמידי ללא סיכון עבור אותם המהמרים. מאידך, עדיין קיימים מהמרים  שיכולים בעזרת הימור המבוסס בצורה כזאת או אחרת על אלגוריתמים להגיע לרווחים הולמים בהתאם לסיכונים הנלקחים וככל שיציבו יחס טוב בין השנים - כך יהיה מוצלח יותר האלגוריתם.
אנשים רבים ברחבי העולם מגלים עניין בכל הקשור לשיטת הימור מתקדמת זו, הן אם מדובר ביצירת רווחים והן אם בשל העובדה שהם מעוניינים לפתח משהו שאף אחד לא חשב עליו עדיין. אותם אנשים לעיתים נאספים במקומות שהעין חשכה עליהם, כדי לנסות ולחשוב יחדיו כיצד מפצחים את הנוסחה של האלגוריתם שיביא לכל העוסקים בו עושר אינסופי.
מצד אחד, רבים טוענים כי הימור מבוסס אלגוריתמים  הוא סוג ההימור שילווה אותנו בשנים הקרובות, וכי הוא עשוי להתפתח עד כדי שיהיה בעל משמעות רחבה בעולם ההימורים, אך מצד שני, מעט מאוד אנשים סבורים כי באחד מהימים יצליחו לפתח נוסחה אחת שתעמיד במבחן את כל בעלי אתרי ההימורים.
כיצד הדמויות הווירטואליות של אתר בנקרים משתמשות בהימורים מבוססי אלגוריתמים !?
דמויות וירטואליות הם סוג של משתמשים ממליצים אשר מקבלים החלטות   על פי מודלים סטטיסטים ייחודיים לכל סוגי הימור לפי ענפי ספורט שונים. לכל דמות וירטואלית אלגוריתמיים ייחודי  המבוסס  על סטטיסטיקה בלבד. כל דמות וירטואלית תתמקד בתחום ספציפי אחד , כאשר לכל משתמש רשום באתר יהיה אפשרות לקבל ולעקוב אחרי ההימורים את שמבצעת הדמות הווירטואלית. האתר מספק תוצאות ותשואה של כל דמות וירטואלית על פני זמן , כך  שלמעשה  לכל משתמש ניתנת האפשרות למצוא את ההמלצות מבוססות סטטיסטיקה המתאימות לו ובכך לגוון באופן מקצועי את סל ההימורים האישי.
 

תגובות גולשים

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

כתבות אחרונות

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס