• עכו ספגה עונש של הפחתת 3 נקודות

  עכו ספגה עונש של הפחתת 3 נקודות

  בית הדין המשמעתי של התאחדות הכדורגל החליט להחמיר עם העולה החדשה, שתתחיל את העונה כאמור במינוס 3 נקודות

  קרא עוד
 • הימור מבוסס אלגוריתמים Algo Betting

  הימור מבוסס אלגוריתמים Algo Betting

  הימור מבוסס אלגוריתמים (בלועזית Algo betting) הוא הימור מבוסס תכונה שמוזנת בפרמטרים שונים, אשר שולחת פקודות הימור שנוצרות באמצעות אלגוריתם ממוחשב. אלגוריתם זה יוזם הוראות הימור בהתבסס על פרמטרים של תזמון, יחס, שינויים בליין, מדדים ועוד.

  קרא עוד
 • פיצול טפסי ווינר

  פיצול טפסי ווינר

  פסק דין מעניין התקבל השבוע (שבוע שלישי של יוני 2017), בנוגע לתשלום מס הכנסה על זכיה של מהמר, כשבית המשפט קיבל את עמדת פקיד השומה ברשות המיסים, ודחה את הערעור של המהמר, שזכה ב-2010 בסכום העולה על תקרת הפטור , לאחר ששלח 17 טפסי ווינר זהים, בפער זמן קצר.

  קרא עוד
 • שקיפות ואמינות בפרסום ביצועים של הימורים

  שקיפות ואמינות בפרסום ביצועים של הימורים

  המרי ווינר רבים מחפשים המלצות על מגוון של הימורים. רוב המידע וההמלצות ניתן למצוא באתרים או בקבוצות שמעלות המלצות אם זה בתשלום או אפילו בחינם. המשותף לכל אותם ממליצים , רובם מאד מקצועיים, שאין באמת אפשרות לבחון לאורך זמן האם באמת ההמלצות שלהם רווחיות.

  קרא עוד
 • עדכון מהמרים בדבר שינוי יחס הזכייה בווינר

  עדכון מהמרים בדבר שינוי יחס הזכייה בווינר

  שינוי יחס הזכייה הוא עניין מהותי שקיימת חובה לעדכן בו את המהמר. קשה להאמין באמת ובתמים שמהמר ווינר טיפוסי נוהג להקדים עיון בתקנות למילוי טופס ההימור וגם אם ימצא מהמר אקסצנטרי שכזה ספק אם הוא ימצא בתקנות את ידיו ורגליו.

  קרא עוד
 • תופעת ההימורים באינטרנט

  תופעת ההימורים באינטרנט

  תופעת ההימורים באמצעות האינטרנט הולכת ומתעצמת מדי שנה ולא בהכרח על חשבון ההימורים הקונבנציונליים. במקביל להתעצמותה של תופעה זו , עושה המחוקק הישראלי ככל שבידו על מנת למגר ולמנוע פעילויות הימורים המוצעות לישראלים דרך האינטרנט. חוק העונשין, אוסר לארגן או לערוך הגרלה או הימור

  קרא עוד

מאמרים

אתר בנקרים מביא למשתמשים מאמרים הקשורים באופן ישיר ועקיף להימורי הווינר בארץ ובעולם

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה וקבל עדכונים בזמן אמת לכתובת הדוא"ל שלך.

הרשמה לניוזלטרס