אודות

אתר בנקרים הינו אתר חדש שמרכז במקום אחד את  כל המידע הרלוונטי  שכל  מהמר ווינר בישראל  צריך  לדעת, זאת על מנת  למצוא את המשחק המתאים ולשפר באופן ניכר את סיכויי הזכייה שלו.
האתר מתעדכן 24 שעות ביממה ומספק פיצ'רים ייחודיים כמו סננים פשוטים לדוגמא סינון לפי ענף ספורט, מדינה וליגה, לצד סינון  מתקדם הכולל  לדוגמא אפשרות סינון לפי שינויים בליין מרגע פרסום הליין, סינון לפי יחסים ועוד  סינונים מורכבים נוספים ייחודים שפותחו על ידי מומחי אתר בנקרים. כמו כן האתר מציע  מעקב והעתקת טפסים מממליצים, ריכוז של המלצות אתרים מובילים מהארץ ומהעולם, מעקב אחרי משתמשים וריטואלים (משתמשים שהמלצותיהם מבוססות רק על נתונים סטטיסטים).
בנוסף האתר מספק תוצאות  זמן אמת עבור כל משחקי הספורט הקיימים  בתוכנייה של הווינר, טבלאות מעודכנות, סיקור מלא של כל משחק, ניתוח תוצאות והצגת סטטיסטיקה של ההמלצות, הצגת המלצות של מומחים מרחבי הרשת, הצגת המלצות מבוססות סטטיסטיקה. 
באתר ניתן גם  לקבל עבור כל משחק את  התוצאות האחרונות ,תוצאות מפגשים אחרונים ראש בראש, חדשות ספורט רלוונטיות למשחק ולקבוצות, לינק לאתר הבית של כל קבוצה  וכל מידע רלוונטי אחר שקשור למשחק.

הרשמה לניוזלטרס